Sekretariat

Sekretariatet utfører det daglige arbeid i foreningen, under sentralstyrets ledelse.

E-post bør sendes til nff@farmaceutene.no slik at den kan behandles selv om noen er fraværende.

Gjelder henvendelsen bistand i arbeidsforholdet ber vi deg gjennomgå denne siden først.

 

Greta Torbergsen

Greta Torbergsen 
Generalsekretær
Tlf.: 21 02 33 55
gt@farmaceutene.no 

 

Jon Ole Whist

Jon Ole Whist
Forhandlingssjef/jurist (permisjon)
Tlf.: 21 02 33 47
bistand@farmaceutene.no

 

Lilly E. Agerup

Lilly E. Agerup
Advokatfullmektig/rådgiver
bistand@farmaceutene.no

 

mathiasmoenostvold.jpg

Mathias Moen Østvold
Advokatfullmektig/rådgiver
bistand@farmaceutene.no

 
Guri Wilhelmsen
Guri Wilhelmsen
Seniorrådgiver (permisjon) 
Tlf.: 21 02 33 51

guri.wilhelmsen@farmaceutene.no

 

jenny_tran_grey.jpg

Jenny Tran
Rådgiver (vikar)
Tlf.: 21 02 33 51
jenny@farmaceutene.no
 

Lillian Lund

Lillian Lund

Konsulent
Tlf.: 21 02 33 54
lillian.lund@farmaceutene.no
 

Bodil Grinnby
Bodil Grinnby
Sekretær
Tlf.: 21 02 33 49

bodil.grinnby@farmaceutene.no
 

Hanne Nessing
Hanne Nessing
Ansvarlig redaktør, NFT
Tlf.: 21 02 33 46

hanne.nessing@farmaceutene.no
 

Linn Brændhaugen
Linn Brændhaugen
Grafisk designer, NFT
Tlf.: 21 02 33 52

linn@farmaceutene.no
 

Tore Rasmussen Steien

Tore Rasmussen Steien
Journalist NFT
Tlf.: 21 02 33 45
tore@farmaceutene.no